środa, 20 maja 2015

RECENZJA opakowań firmy All in packaging

Hej Kochani :)

Dziś zapraszam Was na filmik z recenzją opakowań firmy All in packaging.

ZAPRASZAM na filmikwww.allinpackaging.plFirmę i opakowania All in packaging (www.allinpackaging.pl) poznałam dzięki Czarszce, która wytwarza własne kosmetyki naturalne i potrzebuje dobrych opakowań na te kosmetyki. Od jakiegoś czasu też wytwarzam naturalne kosmetyki i potrzebuje odpowiednich opakowań. Często też różne kremy bądź maski które znajdują się z nieodpowiednich dla mnie pojemnikach przenoszę do innych opakowań z których łatwiej jest mi korzystać.
Tak właśnie i ja zainteresowałam się firmą All in packaging. Firma ta oferuje dobre opakowania, warte uwagi. Posiada sklep internetowy, w którym możemy kupić przeróżne opakowania. Niestety hurtowo. Możliwe jednak że niebawem to się zmieni i przeciętny użytkownik będzie mógł zakupić opakowania i pojemniki w detalicznej ilości czyli na sztuki.


All in packaging jest dystrybutorem opakowań min.: pompki, butelki, słoiczki, airlessy, atomizery, opakowania pianotwórcze itd.
Firma w większości ma klientów z Europy ale też z Azji czy Ameryki Łacińskiej.
Działają od 1997 roku. Siedziba firmy mieści się w Anglii, a główny magazyn jest na Węgrzech (Budapeszt).
Firma prężnie się rozwija, posiada kontakty z wieloma producentami, którzy zaopatrują ich w różne opakowania nawet te na potrzeby indywidualne klientów.

Dzięki Pani Oliwii, której serdecznie dziękuje miałam możliwość przetestowania 5 pojemników.


Pierwszym pojemnikiem z jakiego byłam mega zadowolona była butelka z atomizerem. Długo szukałam takiej butelki a raczej atomizera ale wreszcie znalazłam. Atomizer fantastycznie wypuszcza lekką mgiełkę produktu. Ja wlewałam do tego pojemnika hydrolaty i dzięki atomizerowi uzyskiwałam mgiełkę którą spryskiwałam twarz.
 Kolejnym pojemnikiem jest pojemnik na np. krem typu airless.Trwały materiał i dobre wykonanie. Uwielb iam ten pojemnik !!! już po raz 5 będę go napełniać, a pojemnik nie ma śladów użytkowania, nawet srebrny pasek na brzegu zamknięcia się nie zdarł. POLECAM pojemniki typu airless a szczególnie ten. Nie wdziera się do produktu tlen co zapobiega szybszemu starzeniu się kosmetyku.
 Kolejne pojemniki to pojemnik na krem do rąk i krem do twarzy. Takie właśnie produkty trzymałam w tych opakowaniach.Pojemnik dość duży i wykonany z trwałego plastiku. Na początku zastanawiałam się czy to przypadkiem nie ceramika ale nie. W pojemniku tym ponieważ jest on dość duży chyba ma z 200 ml trzymam maski do włosów. Łatwo się odkręca mimo mokrych rąk, jest szczelny i ładny:)

Osobiście liczę na to iż niebawem powstanie sklep internetowy w którym każdy będzie mógł kupić opakowania jakie im się tylko wymarzą w ilościach jakie im tylko przyjdą do głowy od 1 do nieskończoności.

A WY jakie opakowania lubicie najbardziej?????


Buziaki :***
AkinAA1

3 komentarze:

 1. Dziękuję Ci za świetny post i filmik! Zaraz wyląduje on na naszego firmowego Facebooka :)
  Również Cię pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. I jeszcze bym zapomniała. Bardzo dużo produktów jest już sprzedawanych detalicznie :) wszystkie te które są na magazynie mogą być sprzedane po każdej ilości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje serdecznie za możliwość przetestowania:) suuuuperrr z tą sprzedażą detaliczną :)

   Usuń